Kurzy vaření

Pojďme si spolu zavařit!

Když se tak s vámi potkávám a ptáte se mě, kde můžete ochutnat něco ode mě a že vám chybí ty obědy.. věřte mi, že se takhle v ústraní nedržím jen tak. Hledám tu nejlepší cestu, jak s tou svou kuchařskou vášní a nadáním naložit. Mám rozpracovaných pár možností a nelením, žádný strach. Jen k těm dalším možnostem se dostanu až v průběhu jara příštího roku a určitě dám dostatečně dopředu vědět, až se bude něco chystat.

Nicméně, došlo mi, že to, o co mi jde především je vaše svoboda a svobodná volba v jídle. Sama se ke svobodě bez závislosti na jídle komplexně nebo na různých surovinách dopracovávám. Ráda bych vám poskytla svoje zkušenosti a poznatky tak, abyste se mohli sami dobře opečovat a naplnit svoje chutě a potřeby. Zkrátka, pojďme si spolu zavařit!

Baví vás něco z mé kuchyně? Máte pocit, že v přípravách jídel, které jste ode mě ochutnali, je něco, co chcete zařadit do svého jídelníčku? Chcete se poradit, jak zavést zdravější principy a varianty do kuchyně tak, aby to bylo dobře přijatelné pro další členy vaší domácnosti? Nebo máte chuť očistit svoje tělo, přejít na vegetariánskou nebo veganskou stravu a chcete se poradit jak na to?

Napište mi.

Zavolejte mi.

A vymyslíme vám setkání, konzultaci a vaření na míru. Klidně u vás doma, ať vycházíme z prostředí a náčiní, které znáte. Sedneme si, řekneme si, co vás zajímá, co si chcete vyzkoušet a pak to společně spácháme. Můžeme do toho jít individuálně a taky můžeme zkusit oslovit vaše blízké a když se vejdeme do počtu třeba 4 lidí, bude to ideální.

Říkáte si asi co taková sranda bude stát. A já vám řeknu, že to si povíme, až naplánujeme, co byste chtěli. Záleží na náročnosti menu, které spolu poskládáme.

Uvidíme se? Těším se!

Napsat komentář